2008 m. liepos 1 d., antradienis

Trečioji paskaita: Visagino AE projektas: poreikis, eiga ir perspektyvos


Trečioji paskaita

Visagino atominės elektrinės projektas: poreikis, eiga ir perspektyvos


Paskaita vyko 2011 m. birželio mėn. 15 dieną. Paskaitą vedė VAE direktorius dr. Rimantas Vaitkus. Paskaitos metu aptarti klausimai susiję su VAE poreikiu Lietuvai, projekto svarba, energetinės nepriklausomybės sąvoka, branduoline energetika, branduoline sauga.

Paskaitos vaizdo įrašas

Pirma dalis: VAE ir energetinė nepriklausomybė


Antra dalis: Kodėl Lietuvai reikia VAE? Ar nėra kitų būdų užsitikrinti energetinę nepriklausomybę?


Trečia dalis: Kokia VAE kaip regioninio energetikos projekto svarba?


Ketvirta dalis: Ar dar yra neatliktų darbų, susijusių su VAE projektu, kuriuos galima būtų atlikti nežinant strateginio investuotojo? Ar Lietuva sugebės paruošti reikiamą kvalifikuotų specialistų kiekį darbui VAE ir prižiūrinčiose institucijose? VAE projekto eiga.Penkta dalis: Ar pastačius VAE neteks pirkti kuro kasečių iš tos pačios kaimyninės valstybės, nuo kurios įtakos bandome pabėgti? Abėjonės dėl VAE. Koks Jūsų požiūris į referendumo dėl atominės elektrinės kėlimo klausimą?


Šešta dalis: Branduolinė energetika ir atsinaujinantys energijos šaltiniai.Septinta dalis: Kaip galėtumėte pakomentuoti geologinių aikštelių tyrimų rezultatų nesutapimą su ankščiau paskelbtomis išvadomis? Ignalinos atominė elektrinė. Koks skirtumas tarp Ignalinos AE ir žadamos statyti?Aštunta dalis: Avarijos atominėse elektrinėse.Devinta dalis: Branduolinė sauga.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą