2014 m. spalio 26 d., sekmadienis

Paskaita. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija. Kas yra nacionalinis reguliavimas. Kodėl jis yra reikalingas?

Lapričio 5 dieną, 16 valandą vyks VU JEK organizuojama vieša, atvira paskaita apie nacionalinį energetikos sektoriaus reguliavimą ir priežiūrą Lietuvoje. Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) pirmininkė Diana Korsakaitė.

Kviečiame siųsti klausimus pranešėjai adresu jeklubas@gmail.com
Atsakymai bus publikuojami www.jek.lt

Pakaitos metu bus kalbama apie Komisijos funkcionavimą.


VKEKK – nepriklausoma nacionalinė reguliavimo institucija Europos Sąjungos teisės prasme, reguliuojanti energetikos srityje veikiančių ūkio subjektų veiklą ir atliekanti valstybinę energetikos sektoriaus priežiūrą.

Komisijos misija  užtikrinti vartotojams energetinių paslaugų kokybę ir prieinamumą, sudarant lygias veiklos sąlygas visiems rinkos dalyviams.

Komisijos strateginis tikslas  užtikrinti ilgalaikę ir efektyvią energetinių sektorių nepriklausomo reguliavimo sistemą. 


Pranešimo metu bus kalbama apie Reguliavimą, kas tai yra, kodėl jo reikia, kokią naudą duoda reguliavimas. Tada bus pereita prie Reguliavimo Lietuvoje, ką Komisija reguliuoja, kodėl, kokie yra to rezultatai. Bus trumpai pristatytas kiekvieno sektoriaus reguliavimas (atsinaujinantys ištekliai, šiluma, dujos, elektra, vanduo), kas yra daroma, kokie yra to rezultatai. Trumpai pristatys pačią Komisiją.
Turinys:
1. Reguliavimas – kas tai?
2. NRI – svarbus didžiausių ūkio sektorių subjektas
3. NRI Lietuvoje
4. Dabartinės aktualijos

5. Klausimai- diskusija.
(NRI - nacionalinė reguliavimo institucija)
Paskaita vyks Saulėtekio al.9, VU Jungiamuosiuose rūmuose JR11 auditorijoje. (Įėjus per Informacinių technologijų ir taikymo centrą reikia užlipti į antrą aukštą sukamaisiais laiptais, ir pasukti kairėn). Pranešimo trukmė apie 90 minučių.

Daugiau informacijos dalinsimės JEK facebook paskyroje.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą