2015 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis

Prisijunk prie VU JEK!

Nuo mūsų prisistatymo pirmakursių stovykloje „FiSt‘15“ vis girdime klausimus – „Kaip tapti Jaunųjų energetikų klubo nariu?“, „Kada pradėsite savo veiklą?“.

Todėl dabar norime išvaduoti jus nuo kankinančių klausimų ir pranešti, kad visi susidomėję energetika ir kiti žingeidūs studentai, norintys gilinti savo žinias energetikos klausimais ir smagiai praleisti laiką su bendraminčiais, yra kviečiami į šiais mokslo metais vyksiantį pirmąjį VU Jaunųjų energetikų klubo visuotinį susitikimą, kuris vyks Rugsėjo 9 dieną 18val. 45 min. 212 auditorijoje.

Tolimesne informacija apie pirmuosius susirinkimus ir kitus prisistatymus dalinamės savo Facebook paskyroje!


Kodėl verta tapti klubo nariu?

Mes tau garantuojame gerą laiko praleidimą su neužmirštamomis ekskursijomis, aukšto lygio konferencijomis ir nesibaigiančiomis diskusijomis aktualiausiais energetikos klausimais kartu su klubo nariais. Tapęs VU JEK nariu įgysi tvirtą kompetencijų pamatą, kuris tobulins tave kaip asmenybę.Tapsi pilietiškesniu,plataus mastymo žmogumi. Įgysi daug žinių apie energetiką, kurios praplės tavo akiratį ar netgi padės tapti energetikos specialistu. Taip pat turėsi galimybes bendrauti su įmonių vadovais, energetikos specialistais. Artimai susipažinsi su įvairių energetikos institucių veikla ar netgi jose atliksi praktiką.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą