2016 m. birželio 6 d., pirmadienis

Projekto “Darbuotojas vienai dienai 2016” apžvalga

Akimirkos iš projekto
Šiemet įvyko jau antrus metus organizuojamas projektas, kurio metu studentai buvo kviečiami atlikti vienos dienos praktiką energetikos įmonėse. Projekto organizatoriai VU JEK ir Vilniaus universiteto Karjeros dienos 2016 kartu su projekte dalyvavusiomis įmonėmis suteikė galimybę studentams iš vidaus pamatyti įmonių veiklą ir susipažinti su darbo specifika. Dalyviai galėjo įsijausti į tam tikrų darbuotojų vaidmenį kartu su jais praleisdami darbo dieną. Tai suteikė studentams progą suprasti, kokia kryptimi galėtų eiti savo karjeros keliu. Tikimės, kad studentai, dalyvaudami projekte „Darbuotojas vienai dienai“, ne tik kuo daugiau sužinojo apie konkrečią įmonę, bet ši praktika padėjo jiems  geriau pažinti save.


Projekte dalyvavę studentai džiaugėsi galimybe bent vienai dienai pabūti darbuotojais. Dauguma dalyvių norėtų aplankytose įmonėse ateityje atlikti ilgesnę praktiką ar net įsidarbinti. Taip pat, projekte dalyvavę studentai daug sužinojo apie įstaigas, kuriose lankėsi:
„Susipažinau su VKEKK Šilumos ir vandens departamento veikla, bei apie šilumos sektoriaus veikimą ir tendencijas. Pagilinau savo žinias apie šilumos paskirstymą ir kainų nustatymo metodikas Lietuvoje.“
“Pamačiau visos KHE elektrinės darbą iš vidaus. Stebėjau visus energijos gaminimo niuansus, susipažinau su darbuotojų dienotvarke. Taip pat sužinojau su kokiomis problemomis susiduria šis objektas savo eksploatacijos metu”.


Šiemet projekte dalyvavo Lietuvos energijos gamyba, Energus, Alpiq Lietuva, Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija, o praktiką pasirinktose įmonėse atliko devyni studentai. Dėkojame projekte dalyvavusiems studentams, taip pat įmonėms už suteiktą progą ir galimybę plačiau susipažinti su jų atliekama veikla, trumpam pasijuntant tikru darbuotoju energetikos sektoriuje. Tikimės, kad ir kitais metais prisidėsite prie mūsų projekto.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą