2017 m. kovo 24 d., penktadienis

Paskaita – diskusija „Lietuva „Telsa“ banginio medžioklėje“

Kviečiame į VU JEK rengiamą paskaitą – diskusiją „Lietuva „Tesla“ banginio medžioklėje“. 

Lietuviai medžioja didžiulį investuotoją – amerikiečių bendrovę „Tesla“. Jei šią bendrovę sudomintume savo šalimi, ateityje prie Kauno galėtų išdygti nauja gigantiška ličio jonų gamykla „Gigafactory“. Šio projekto įgyvendinimas Lietuvoje turėtų labai didelę ekonominę naudą ir gerokai pakeistų šalies įvaizdį pasaulio kontekste. 

Renginio metu susitiksime su Ž. Zabieta (Produkto vadovas UAB "Energijos sprendimų centras", Elektromobilių ir saulės energijos Produkto vadovas, Global Shapers organizacijos narys) ir A. Dapkumi („Investuok Lietuvoje“ projektų vadovas), kurie yra vieni iš pagrindinių idėjos prisikviesti „Tesla“ į Lietuvą kurstytojų.

Iš jų išgirsime apie „Gigafactory“ projektą, aptarsime kaip Lietuvai sekasi pritraukti „Tesla“ dėmesį ir kokios perspektyvos mūsų laukia ateityje. 

Paskaita vyks Energetikos ir technikos muziejuje, turbinų salėje, balandžio 6 dieną, 17 valandą. Renginys truks 1,5 valandos.


Daugiau informacijos galite rasti šioje nuorodoje.


1 komentaras:

  1. Labai taikliai plakate pavaizduoti lietuviai - kaip kokie necivilizuoti laukiniai. Su tokiu požiūriu Tesla banginis tikrai priplauks prie laukinių valtelės...

    AtsakytiPanaikinti